Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

epp deska 3 mm
Move your mouse over image

epp deska 50 mm

EPP materiál - deska 50 mm

Více informací

11 Produkty jsou na skladě

490,00 Kč

EPP neboli Extrudovaný Polypropylen je moderní materiál určený původně pro stavebnictví. Na první pohled je EPP podobný důvěrně známému EPS (polystyrén), ale proti EPS je mnohem pevnější. EPP se zpracovává podobně jako EPS. Je možné ho řezat horkým drátem nebo ostrým nožem, brousit a lepit vteřinovým lepidlem (s použitím aktivátoru!!!). Opravdovou "lahůdkou" jsou potom bleskové opravy i fatálně havarovaných modelů vteřinovým lepidlem přímo na ploše letiště.

Z EPP se v současné době vyrábějí modely téměř všech velikostí. Od malých házedel pro nejmenší po cvičné téměř nerozbitné RC modely pro začátečníky, po akrobatické 3D speciály pro zkušené modeláře. . V poslední době se EPP objevuje i jádrech křídel velkých akrobatických modelů, což byla v minulosti doména výhradně EPS.

Více se o vlastnostech a zpracování EPP dovíte zde


 Prosím čtěte pozorně!!!

EPP dodáváme v deskách o tlouťkách 3 mm - 50 mm a velikostech  600 mm x 900 mm.

Upozorňujeme, že z důvodů nákladného balení těchto desek bude k výsledné ceně objednávky připočteno 90,- Kč v případě celkové tloušťky objednaných desek do 40 mm a 40,- Kč v případě celkové tloušťky 40 mm - 70 mm. Při objednávkách nad 70 mm celkové tloušťky balné neúčtujeme.

Omlouváme se, ale náš objednávkový systém v současné době nedokáže tuto položku zohlednit. Balné bude k celkové ceně připočteno až dodatečně, při zpracování objednávky.

Děkujeme za pochopení


Formát desek je 600x900 mm.

Hmotnost  20g / 1dm3

Vyberte si:

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:420 602 325 355

Kontakt na naši zákaznickou linku